Kontakt

Kontakta oss

Metallvägen 20 , 43533 Mölnlycke.

0046 31 97 79 40

www.essmed.se 

Order: order@essmed.se

Service: service@essmed.se

Övriga frågor: info@essmed.se

Henrik Martinsson

Vd / Managing Director

Henrik.martinsson@essmed.se

Rekrytering pågår

Controller

Anna Liza Valdes

Kundtjänst och Administration

Annaliza.valdes@essmed.se

Försäljning

Anders Höök

Försäljning Södra / Västra Sverige

Anders.hook@essmed.se

Lars Norbeck

Försäljning Östra / Norra Sverige

Lars.norbeck@essmed.se

Service

Rekrytering pågår

Service Södra Sverige

Hampus Falk

Lager- och logistikansvarig

hampus-falk@essmed.se

Fredrik Denlert

Service Norra Sverige

Fredrik.denlert@essmed.se